Çocuklar Gülsün Diye 40. anaokulu Denizli Çivril’e yapılacak

Gönüllü Haber - Çocuklar Gülsün Diye Derneği
Read Time:1 Minute, 25 Second

Sanatçı Gülben Ergen’in başkanlığını, Araştırmacı Elvan Oktar’ın ise başkan yardımcılığını üstlendiği Çocuklar Gülsün Diye Derneği, Türkiye’de okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmak amacıyla ihtiyacı olan bölgelerde anaokulları yaparak okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunuyor.

Dernek son olarak sosyal medya hesaplarından, 40. Anaokulu’nu Denizli’nin Çivril ilçesinde yapacağını ve inşaatın başlamak üzere olduğunu duyurdu.

39 Anaokulunu Tamamladı

Çocuklar Gülsün Diye Derneği, bugüne dek Tokat, Mardin, Trabzon Vakfıkebir, Erzurum, Sinop, Hatay, İstanbul, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale Eceabat, Kars, Trabzon Of ,Tekirdağ, Çanakkale Biga, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Konya Cihanbeyli, Bursa, Antalya, Manisa Soma, Gaziantep, Erzincan, Mersin, Konya Akşehir, Antalya Konyaaltı, Ankara, Ağrı, Uşak, Artvin, İzmir, Rize, Ordu Altınordu, Ordu Fatsa, Eskişehir, Ordu Kumru, Diyarbakır Bismil’de olmak üzere toplam 39 anaokulu inşaatını tamamlayıp, içlerini çağdaş bir eğitim için gereken tüm materyallerle donatarak Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim etti.

Gönüllü ve sponsor olarak destek olunabiliyor

Derneğin internet sitesinde, faaliyetlere gönüllü ve sponsor olarak destek vermek isteyen kişi ve kurumlara yönelik bilgiler yer alıyor.

Ayrıca derneğin çalışmalarına SMS ile kolayca bağış yapmak da mümkün:

CGD yaz Turkcell 1234, Turk Telekom ve Vodafone 2345‘e SMS at 🙂
Bağış Kampanyası 10 TL + 2 SMS bedeli olarak ücretlendirilmiştir.

Dernek sitesinde yer alan bu bağış çağrısı ile ilgili olarak şu izin bilgisi yer alıyor: “T.C. İstanbul Valiliğinin 10.04.2017 tarih ve 28805 sayılı Olur’ları ile izin verilmiştir.”

Daha fazla bilgi için derneğin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz: Çocuklar Gülsün Diye Derneği

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
All original content on these pages is fingerprinted and certified by Digiprove